Animované filmy 2011

Nevím jak Vás, ale mě letošní nabídka vánočních pohádek příliš nepotěšila. Staré české pohádky mají něco do sebe. To těm novým nemohu vůbec přijít na chuť, a tak se raději podívám na pěkný animovaný film. Za rok 2011 vzniklo několik skvostných děl, které si dnes představíme. Abyste nestahovali zajíce v pytli, u každé pohádky je online ukázka a pár vět o obsahu. Na konci článku najdete odkaz na stránky, kde jsou animované filmy ke stažení zdarma. Nezapomeňte nám do diskuze napsat Váš názor na tento seznam.

Pro stažení některé z pohádek klikněte sem >>

Seznam animovaných filmů 2011

Tintinova dobrodružství (Tintinove dobrodružstvá) – Pohádka pro děti i pro dospělé, kterou režíroval slavný Steven Spielberg. Příběh vychází z knižní předlohy o hrdinných zážitcích malého kluka Tintina. Spolu se svým psíkem Filuty odhalují nejrůznější tajemství a záhady.

Tintinova dobrodružství trailer

Rango – Roztomilý chameleon v havajské košili toho hodně namluví. Obzvlášť o svých vymyšlených hrdinských činech. Pleskat do větru se nevyplácí… V místním hospodském lokálu momentálně shánějí šerifa a proč nepožádat Ranga. Hlavní postavu namluvil Johny Deep, proto se nedivte, když Vám bude chování Ranga připomínat Jacka Sparrowa. O soundtrack se postaral Hans Zimmer.

Rango 2011

Kung Fu Panda 2 – Animovaná pohádka z produkce Walt Disney skvěle navázala na 1. díl (Kung Fu Panda). Dračí bojovník Po se konečně dozví, kdo byli jeho praví rodičové a proč ho vychovává kachna. Mimo to zachrání celou Čínu, když porazí zlosyna s nepřekonatelnou zbraní. Kompletní recenzi si můžete přečíst zde (Kung Fu Panda 2).

Kocour v botách (Kocúr v čižmách) – Se pravděpodobně nezařadí mezi nejlepší Walt Disney pohádky, ale za shlédnutí rozhodně stojí. Ještě než kočičák potkal Shreka, žil dosti divokým životem, jako zloděj a podvodník. Alespoň se to o něm tvrdilo… Na cestě za kouzelnými fazolemi očistí Kocour své jméno, zachrání rodnou vísku a potká osudovou lásku.

Kocour v botách

Rio – Rodinná komedie o exotickém papouškovi Rio. V mladí byl zachráněn před pašeráky a v poklidném domově Lindy se naučil téměř všechno (vařit kávu, čistit zuby, splachovat na záchodě, atd.). Na to nejdůležitější se však v*prdnul. Rio neumí létat. Hlavní zápletka se točí okolo výletu do Brazílie, kde bude papoušek opět unesen.

Rio

Auta 2 (Autá 2) – Blesk McQueen a jeho věrný kamarád Burák se vydávají na celosvětovou Grand Prix. Blesk sice nevyhraje, ale z Buráka se stane agent jejího veličenstva. Nejsrandovnější okamžik celého filmu přichází v okamžiku, kdy Burák vyzkouší japonské záchody. Mimochodem, podle informací se WD rozhodlo vytvořit seriál pro děti. Premiéra je naplánovaná na rok 2012.

Auta 2 (2011)

Šmoulové (Šmolkovia 3D) – Polohraná, poloanimovaná pohádka oprášila klasiku z mého dětství. Šmoulové se při útěku před Gargamelem ocitají uprostřed New Yorku a marně se snaží najít cestu zpět do pohádkové říše. V lidském světě naleznou pomoc u postavy mladého muže (hraje Neil Patrick Harris). Šmoulinku dabuje krásná zpěvačka Katy Perry.

Šmoulové

Tak to bychom měli. Seznam nejlepších animovaných filmů a pohádek 2011 je za námi.

2 komentáře u „Animované filmy 2011“

  1. Ahoj, Já osobně si myslím že nejlepší pohádky jsou Rio a Šmoulové :))….

  2. Pro mě byla nejkrásnější „pohádka“ Rango. Šmoulové mi přišli dost laciní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.