Avengers online

Avengers je pořádně nabouchaný akční film, na který se moc těším. Již ve 2. dílu Iron Man nebo na konci Captain America bylo okénko pro snadnější pochopení filmu Avengers: Pomstitelia 3D. Velkolepý projekt od studia Marvel přináší pořádnou dávku komiksových hrdinů v jednom balíku. Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye, Black Widow (Scarlett Johansson) a Iron Man.

Zemi ohrožuje zlý zlosyn. Organizace S.H.I.E.L.D., pod vedením Furyho, dá dohromady různorodý tým (časovanou bombu), jenž se pokusí odvrátit světové nebezpečí a nastolit pořádek. Premiéra filmu Avengers je 3.5.2012.

– Rozpočet filmu 300 000 000 $
– Jeremy Renner pečlivě cvičil s lukem
– Roli Hulka bohužel nehraje Edward Norton

Online trailer na Avengers

4 komentáře na „Avengers online“

  1. Ten film se mi nelibi jeto nic moc mám radši komedie Pozdravem a přeju hezky den

  2. Ta strana hrdinů je úžasná. Hodně se těším na sexy Scarlett Johansson. Žena mých snů. O poznání pesimističtější jsem v případě zlosynů, kteří ani v tom nejlepším možném případě jako zlosynové vůbec nevypadají…

  3. Neexistuje k tomuto filmu ještě nějaký seriál? Docela bych se ráda dostala do obrazu, než začnu sledovat tento geniální film :-). Jinak viděli jste komiks, který koloval na Facebooku? Taková rozprávka mezi jednotlivými postavami, kdy si Iron Man dělal srandu z Thora, kvůli jeho holčičím vlasům :D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.