Babovřesky

Kritici o novém počinu režiséra Zdenka Trošky tvrdí, že retardace českého filmu pokračuje. Mě je to fuk a jsem velmi zvědavá, jestli česká komedie Babovřesky dokáže navázat na veleúspěšnou komedii Slunce, Seno.

V malinkaté vesnici Babovřesky se toho za pár dní odehraje tolik, jako v málokterém velkoměstě. Po smrti stoleté Trudy jsou k mání velmi lukrativní pozemky. Zálusk si na něj dělá starosta a jeho kumpáni. Dědicové to však vidí jinak a barák si chtějí opravit. Sice v něm straší, ale to je vedlejší. Humorné scény táhne banda starých důchodkyň, farář smolař a závistivé, žárlivé intriky.

Babovřesky trhly divácký rekord za otevírací víkend. V květnu tohoto roku se bude natáček pokračování Babovřesky 2. Jinak DVD verze vyjde až za 8 měsíců, takže buď čekat nebo do kina.

Babovřesky

Premiéra 14.2.2013 v ČR a na Slovensku 21.2.2013.

Babovřesky online
[jwplayer config=“Youtube“ mediaid=“2760″]

16 komentářů u „Babovřesky“

 1. tak tam dejte celi film uz to je v kynech

 2. uritě to bude super. kdy bude tento film na internetu?

 3. Byla jsem na filmu Babovřesky s celou rodinou ,věkové rozmezí 11-53 let.Všichni jsme si to užili .Výborná komedie o lidech a hlavně pro lidi. Je tam nádherná krajina,léto,láska.humor. Co víc si přát.Já jsem si užasně odpočinula.Rozhodně nepovažuji film za degradaci českého filmu.je to lehká letní komedie.Až se budu chtít podívat na jiný žánr,tak si vyberu jiný film.Nevím proč se i v kinematografii přibližovat tam,kam nepatříme.

 4. Ahoj, já jsem na babovřeskách dnes byla a ať si říká kdo chce co chce, podle mě to byl nejlepší film na světě. Pokud se rozhodujete zda jít nebo ne, určitě jděte, akorát je tam pár erotických a taky dost strašidelných scének. Ale jinak to bylo naprosto úžasné,

 5. TO JE BOMBA TI ŽENY TO HRAJÍ DOBŘE

 6. Ahojky, dnes jsem byla ještě s naší partou na Babovřeskách. Dlouho jmse se rozmýšleli jestli jí nebo ne, ale udělali jsme dobře že jsme šli. Je to ten NEJLEPŠÍ film na světě a to není jen můj názor, usoudila to celá naše parta :). Celou dobu co trval film jsem se nepřestala smát. Prostě BOOOOŽÍÍÍÍ FILM. DÍKY ZDEŇKU ZA TENTO FILM . :))

 7. moc skvělá komedie moc se mi líbí

 8. Ahoj,byla sem na vašem filmu a byl nejlepší na světě.

 9. TEN VÁŠ FILM BYL TEN NEJ A TŘIKRÁT NEJLEPŠÍ
  DOKONCE NEJBEZVADNĚJŠÍ NA CELÉ PLANETĚ
  A CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT JESLI BYSTE MI
  NEPOSLALI JEDEN ORIGINÁLNÍ FAILM JAKO
  NA DVD MYSLIM ZDENKU JSTE TEN NEJLEPŠÍ
  REJŽA NA CELÉ PLANETĚ FAKT JÁ SI NEDĚLÁM
  Z VÁS SRANDU A JĚŠTĚ MOCKRÁT DĚKUJU
  VAŠE OBDIVOVATELKA KRISTÝNA FAJTOVÁ
  ZE SOKOLOVA JE TO PRSTĚ SKVĚLÍ NÁPAD
  A BOOOOOOOOOOOOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.

 10. Bila jsem natom a všem to doporučuju je to užasný

 11. Na několika stránkách je nabízeno stažení filmu zdarma, ale jen tady to funguje.

 12. Konečně jsem se na to podíval :-).

 13. No myslel jsem si že to bude lepší.Známka -2

 14. bila jsem v kině na vašem filmu a bylo to nádherný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.