Babovřesky 2 ke stažení

Nikdo snad nezapomněl na první díl Babovřesek. To snad ani nejde. Božský Zdeněk Troška stvořil neoddiskutovatelný skvost české filmografie 21. století.

A co nás čeká ve 110 minutách, tak dlouho trvají Babovřesky 2. Typická česká komedie podle Zdeňky Trošky přináší nápoj namíchaný z vtipných situacích, nedorozumění, podlosti, žárlivosti, intrik a hlavně „skryté“ reklamy, které je v pokračování požehnaně. Ačkoliv se tvůrci snaží navázat na slavnou sérii Slunce, seno, …, podle mě se jim to vůbec nedaří. Jen tak mimochodem, trilogii mají zapečetit Babovřesky 3 v roce 2015.

Na úvod příběhu se do vesnice přijíždějí rekreovat skuteční hokejoví reprezentanti. Na nedaleké chalupě jejich kamaráda chtějí relaxovat, občas potrénovat a užívat si krásných letních dnů. To se náramně hodí staré drbně Horáčkové, která v každém hokejistovi vidí dobře situovaného potenciálního manžela pro svou vnučku. Když se o příjezdu reprezentantů dozví další babky, je o hon na hokejisty postaráno.

Bývalá tajemnice už nedělá na úřadě pod starostou Stehlíkem a kněz se strašně vtipným příjmením v Babovřeskách i nadále pracuje. Tajemnice je z vyhazovu dotčená, takže se starostovi snaží zatopit pod kotlem, co jen to jde. A to se „náhodou“ do Babovřesek chystá krajský kontrolor.

Na stažení Babovřesek 2 si počkáte dlouhou dobu. Stejně jako tomu bylo u jedničky. Pokud se nestane nějaký zázrak, na warez sítích se pokračování objeví ve stejnou dobu, jako dvd v obchodech. Jen pro připomenutí, u Babovřesek 1 to bylo 9 měsíců po premiéře. No uvidíme. Až budou Babovřesky 2 ke stažení, ihned jsem odkaz přidáme.

Žánr: Česká komedie
Délka: 110 min
Do kin uvádí: Falcon
Premiéra online: 20.2.2014
Další názvy: Babovřesky 2
Hrají: Lukáš Langmajer, Lucie Vondráčková, Jan Dolanský, Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Martin Stropnický a další
Režie: Zdeněk Troška

Film o filmu Babovřesky 2 (12:40)
[jwplayer config=“Youtube“ mediaid=“3560″]

Jeden komentář u “Babovřesky 2 ke stažení”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.