Frajeři ve Vegas ke stažení

Že Vás 3. pokračování Pařba ve Vegas (Pařba na třetí) nepotěšilo? Nic si z toho nedělejte! Nebyli jste jediní. Naštěstí je tady zbrusu nová komedie, která původní myšlenku zdárně zrecyklovala. Film Frajeři ve Vegas vypráví příběh o rozlučce se svobodou ve Vegas. Tentokrát však v podání starých páprdů. Čtyři kamarádí, každému z nich táhne na sedmdesát, se po dlouhé době znovu setkávají, aby se v Las Vegas pobavili, jako za starých časů.

Michael Dougles se i přes vyšší věk mermomoci snaží žít životem starého mládence. Na prosluněném Malibu vede úspěšnou právní kancelář a v nejbližší době se bude ženit! Vůbec ho netankuje, že přítelkyně (zlatokopka) je o polovinu let mladší. Michael zavolá 3 nejlepším kamarádům a pozve je do Vegas. Nutno říct, že Robert De Niro, Morgan Freeman a Kevin Kline jedou na podstatně nižší rychlost a stárnutí jim nedělá takovou debku, jako Michaelovi.

Příběh je krapánek plytký a očekávaný. Frajeři ve Vegas je napodobenina Pařby ve Vegas a to se jen stěží přehlíží. Naštěstí kanonáda hereckých polobohů tento film úspěšně zachraňuje.

Když čtyřka dorazí do Vegas, hříšné město vůbec nepoznává. Vše je jiné. Oblíbené kasíno dávno zkrachovalo, všude samý hluk, atd. Po rozdýchání nečekaného zklamání se kamarádi vrhají do nočního života na plno.

Žánr: Komedie
Délka: 104 min
Do kin uvádí: Bontonfilm
Premiéra online: 19.12.2013
Další názvy: Frajeri vo Vegas, Last Vegas
Režie: Jon Turteltaub
Hrají: Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman, Kevin Kline a další.

Frajeři ve Vegas trailer s titulky (2:26)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.