Interstellar ke stažení

Dobrodružný film Interstellar se s největší pravděpodobností stane nejlepším filmem letošního roku. Jak už tomu bývá zvykem, režisér Christopher Nolan prostě nedokáže vyprodukovat sračku. Čas, který stráví s přípravou každého nového filmu, je neskutečný. Možná si pamatujete na propracované náčrty k Inception. Teď se na internetu objevil obrázek s vysvětlením časové osy Interstellar. Doporučuji pročíst až po shlédnutí filmu.

Do hlavních rolích si Christopher dosadil špičkové herce (Matthew McConaughey, Anne Hathaway) a o hudbu se mu postaral geniální Hans Zimmer ( ukázka ze soundtracku Day One Dark).

O čem Sci-Fi Interstellar vlastně je? Budoucnost Země je nejistá a s velkou rychlostí se blíží k zániku. Naděje pro záchranu lidstva se ukrývá ve vzdáleném vesmíru. Za hranice naší galaxie je vyslána skupinka vědců/astronautů, aby našla mezi tisíci hvězdami tu, která bude pro lidstvo vyhovující. Ohlasy na film Interstellar jsou výborné a to i přes jeho neuvěřitelně dlouhou stopáž. 169 minut je hodně, ale při sledování se nebudete nudit ani na okamžik. Možná Vám ještě ukápne slza, tak jako mě.

Oficiální trailer s českými titulky
[jwplayer config=“Youtube“ mediaid=“3584″]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.