Millerovi na tripu online

Millerovi na tripu je super komedie a bez problémů obsadí první místo v našem žebříčku komedií pro rok 2013. Má dobrý scénář, velmi obstojné herecké obsazení a hlavně hodně srandovních scének.

Hlavní postava příběhu, David Burke (Jason Sudeikis), je ušmudlaný třicátník, který se živí prodejem marihuany. Pokud čekáte, že si nelegální činností slušně vydělává, tak se šeredně pletete. Mezi jeho hlavní klienty patří puboši bez peněz, nezaměstnaní a matky v domácnostech. David se nešťastnou náhodou dostane do prekérní situace a je tříčlenným gangem okraden o rezervní zásoby trávy. Okamžitě se z něj stává velký dlužník vůči dodavateli. Aby dluh smazal a nepřišel o zuby, život a tak podobně, musí David z Mexika přepašovat zásilku marihuany. Jak na to a nebýt chycen?

Chce to neprůstřelný plán a s jedním takovým Dave přijde. Dle jeho skromného názoru na hranicích nejsou podezřele výletní karavany se spokojenou rodinou uvnitř. Karavan by šlo pronajmout lehce, ale kde sehnat manželku a děti? Nakonec přemluví a uplatí sousedku striptérku Rose (Jennifer Aniston), dřívějšího zákazníka puboše a jednu potetovanou holku (Emma Roberts). Podaří se této squadře prožít příjemnou dovolenou a propašovat obří zásilku drog nebo skončí v žaláři?

Celá řada komických událostí vychází z totální vzájemné neznámosti členů rodiny. Táta pomalu ani neví, jak se jmenuje jeho dcera. Syna vzrušuje vlastní matka…

Jeden z důvodů, proč se na Millerovi na tripu podívat, je i malé taneční vystoupení Jennifer Aniston.
polonahá Jennifer Aniston

Žánr: Komedie
Délka: 111 min
Do kin uvádí: Warner Bros. CZ
Premiéra online: 29.8.2013
Další názvy: My sme Millerovci, We’re the Millers
Režisér: Rawson Marshall Thurber
Hrají: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms a další

Trailer Millerovi na tripu + pohled herců na film (4:20)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.