Mocný vládce Oz

Walt Disney si pro nás na začátku března připravil nádherný fantasy film Mocný vládce Oz. Při pohledu na herecké obsazení je patrné, že na tomto projektu se studio nesnažilo ušetřit. Roli Oze dostal James Franco, přičemž byla nejdržíve nabídnuta hereckým velikánům Johnny Depp a Robert Downey.

Oscar Diggs (J. Franco) je obyčejný kouzelníček, který svými kousky baví návštěvníky cirkusu v Kansasu. Je to sebevědomý elegán. S klidem ve tváři Vám vpálí do očí, že nechce být dobrým člověkem, ale výjimečným. Sebedůvěra mu nechybí. Když se balónem náhodou dostane do fantastické Země Oz, nemůže se cítit šťastněji. Vždy toužil po slávě a bohatství. Země Oz mu splnila tyto přání v plné míře. Obyvatelé si o Oscarovi totiž myslí, že je mocný kouzelník/zachránce. Ha!

Pracovní problémy a povinnosti přichází až s nástupem čarodějek. Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Wesz) a Glinda (Michelle Williams). Jednou z nich je požádán o pomoc. Když dokáže porazit zlou čarodějku ze západu, připadne mu královský poklad.

Film Mocný vládce Oz je nádherně zpracován a určitě stojí za shlédnutí.

Mocný vládce Oz

Žánr: Dobrodružný fantasy film
Délka: 125 min
Premiéra: 7.3.2013
Další názvy: Cesta do krajiny Oz, Oz: The Great and Powerful
Hrají: James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz

Mocný vládce Oz online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.