Mortal Instruments: Město z kostí ke stažení

Fantasy film Mortal Instruments: Město z kostí je další pokus o napodobení finančně veleúspěšné série Twilight. Pokud jste Twilight nenáviděli, přestaňte číst. Tohle umělecké dílo je ještě o kapánek horší :D. Ústřední postavou mysteriózního příběhu je patnáctiletá dívka Clary, která záhy zjistí, že není vůbec tak obyčejná, jako si myslela. Před koncem prvního dílu se stihne zamilovata podstatnou měrou se podílet na záchraně světa. Režisérem tohoto kanadského skvostu je Harald Zwart a předlohou mu byla kniha stejnojmenná kniha od autorky Cassandra Clare.

Mortal Instruments: Město z kostí

Clary (Lily Collins) žije s mámou v New Yorku. Sled prapodivných událostí nastartuje podivná vražda v místním klubu. Clary tam byla a jako jediná vraždu viděla. Klub byl přitom narván k prasknutí. Nemá cenu nic hlásit, protože mrtvola okamžitě zmizela. Šplouchá Clary na maják nebo ne?

Jak dny pokračují, Clary vidí a slyší další zvláštní věci. Po těžko vysvětlitelném zápase s ohyzdným stvořením ji zmizí máma. Konečně se pravda otevírá. Clary zjišťuje, že kromě našeho světa existuje ještě svět stínů. Vesměs je to zlý svět a najdete v něm nejrůznější nestvůry. Vlkodlaky, upíry a další monstra. Bezpečnostní pojistku mezi 2 světy tvoří malá armáda Lovců stínů. Napůl lidé a napůl andělé. Aby našla mámu, musí najít dávný pohár. Clary a její kamarádi budou nakonec čelit daleko větší hrozbě, než si dokážou vůbec představit.

Žánr: Romantický fantasy film
Délka: 130 min
Do kin uvádí: Bontonfilm
Premiéra online: 12.9.2013
Předloha: Kniha od autorky Cassandra Clare
Další názvy: Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí, Mortal Instruments: City of Bones
Režie: Harald Zwart
Hrají: Lena Headey, Lily Collins, Jonathan Rhys Meyers, Kevin Durand a další.

Mortal Instruments: Město z kostí – trailer s titulky (2:32)

4 komentáře na „Mortal Instruments: Město z kostí ke stažení“

  1. The Mortal Instrumens jsem viděla v kině a moc se mi to líbilo.Knížka je taky dobrá.⌒.⌒

  2. Nástroje smrteľníkov nemajú s Twilightom absolútne nič spoločné -.-

  3. Twilight opravdu nemám ráda, ale tohle mi přišlo super. 😉 Knížka skvělá.

  4. Keď som túto knihu dostala na Vianoce, zhrozila som sa, že ďalšia napodobenina twilightu, no je to úplne iné ako som čakala a z twilightom to nema nič spoločné

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.