Nejlepší horory 2011

Po žebříčku nejlepších komedií je ten správný okamžik na představení kvalitních hororových snímků, které byly natočeny v roce 2011! Kritici nebudou příliš nadšení, protože se vesměs jedná o planá pokračování úspěšných klasik. Odkaz ke stažení všech filmů ze seznamu najdete na konci článku.

Seznam „nejlepších“ hororů (2011)
1. Noc hrůzy – Remake filmu z roku 1985 se unáší na vlně průměrnosti. Sympatický Colin Farrell hraje roli podivného souseda s upírskými choutkami.

2. Paranormal Activity 3 – 3. pokračování se opět zuby nehty drží pevně nastavených mantinelů. Bohužel! Dvě sestry si v dětství hrály na vyvolávání duchů a teď se jim to vrací i s úroky.

3. Nezvratný osud 5 – Pro mě další zklamání. Jedná se o podobnou ptákovinu jako Saw nebo Paranormal Activity. Skupinka mladých lidí náhodně přežije katastrofu na mostě. Vyhnout se smrti však není vůbec hračka.

4. Apollo 18 – Sci-fi horor o letu posádky Apollo 18 na Měsíc. Po shlédnutí Vám bude odhaleno tajemství, proč se lidi už nikdy na Měsíc nevrátili.

5. Vřískot 4 – Stejně jako v Prci, prci, prcičky: Školní sraz, tak i ve 4. pokračování Vřískotu sešly všechny herecké hvězdy z jedničky. Ve Woodsboro opět řádí šílenec s maskou a proklatě ostrým nožem! Nebudu spoilerovat, ale konec je pořádně překvapivý.

6. Věc: Počátek – Možná si pamatujete na Věc Kurtem Russellem? Tak tahle kravina si hraje mladšího bratříčka. V opuštěné výzkumné stanici na Antarktidě je skupina vědců terorizována prazvláštním stvořením. Po trikové stránce vydařená záležitost.

7. Obřad – Prý horor podle skutečné události. Mladý student chodí na školu exorcizmu ve Vatikánu. Kněz Anthony Hopkins mu ukáže temnou stranu. Bohužel jsem neviděl online.

8. Kazatel – Akční hororový film, jenž nevyužil svůj potenciál. V blízké budoucnosti je svět zpustošen válkou mezi upíry a lidmi.

Jaké horory Vás letos potěšily a jaké naopak zklamaly? Napište nám do diskuze!

23 komentářů na „Nejlepší horory 2011“

 1. Docela hrůza. Polovina hororových filmů nejsou ani horory, ale pouze americká kravina na vytažení peněz z důvěřivých diváků.

 2. Kde jsou ty staré dobré časy, kdy byly horory opravdu strašidelné!

 3. Ze seznamu bych určitě zašel na Počátek.

 4. Nejlepší horor jaký Já kdy viděl byla Věc z roku 1982. Od tý doby se dělaj pouze sračky pro 13ti letý dětičky!

 5. Obřad dooost dobre kazatel spis akcnak … nezvratny osud 5 kravina jak svin ..

 6. Tk si vy lamy stáhněte horor The devil inside a poserete se … je pravd že horory hodně klesly jediný téma u kterýho se budete bát je duchařina říkal jsem ji pi*oviny jako prase ale člověk se nestačí divit ! Skuste a uvdíte sami .. Alepson si nebudete stěžovat jako ty 13ti letý děcka ! 😀

 7. paranormal activity co dodat vy lamy máte to tam černé na bílém!!

 8. super mám ráda horory nejhorší je když se někdo a ně kouká v noci to pak se člověk bojí dojít na wc nechtěla bych zažít tu hrůzu jako je v hororech 🙁 brrr 🙁

 9. No já si pamatuji na KRUH. Po jeho shlédnutí online jsem se neustále díval před spaním pod postel. Pak mě ještě hodně vyděsily oba dva díly Záhada Blair Witch a Záhada Blair Witch 2. To se mi zase nechtělo vůbec do lesa :-). Od té doby se na horory už vůbec nedívám.

 10. . . .,také jsem spíše na duchařiny.Upíři,vlkodlaci je jedna veliká pohádka.Bando,přiznejme si,že se nám něco někdy přihodilo co si nedokážeme vysvětlit a zřídka kdy o tom někomu řekneme,protože ze sebe nechceme dělat vola a být k smíchu,sám jsem už několikrát něco zažil!

 11. dobrej horor je zrdcadla a zrdcadla 2 fakt doporučuju

 12. V poslední době se mi líbil horor-30 dní dlouhá noc: Doba temna nebo Pach krve 2 je to snad ještě lepší než ta jednička.Nebo třeba Nebojte se tmy a Žena v černém.Je to sice na stažení s titulkama,ale za kouknutí to stojí.Tady u toho hororu nejde o strach,ale spíše o lekání.

 13. Pár dobrých filmů : Nezvaná, Obřad, V moci ďábla, Mučedník, Skleněný dům 2 .. 🙂

 14. Díky za tipy na horory. Jsi moc hodný. Nějaké si o víkendu stáhnu zdarma a pak napíšu komentáře, jak se mi líbily. Čau.

 15. Ahoj prosím vás, mám problém, viděla jsem horor, který se mi líbil a chtěla bych ho vidět znova, moc si ho nepamatuji a bohužel i jméno, když ho popíšu napadá vás něco?
  Je to o podivné létající příšeře, která myslím jí lidi a z jejich kůže si schovává a šije k sobě v jeskyni, má to dva díly, v tom prvním tu jeskyni najde sestra s bratrem, ta příšera je pak začne pronásledovat, cítí strach a podle toho jedná, toho kluka na konci zabije. Pak tu příšeru zabije nějaký pán. Druhý díl začíná tím, že se má ta příšera po dlouhých letech probudit a ten pan, ted už starý na něj čeká, ale nějak to nezvládne, takže ta příšera oživne, ten druhý díl si vůbec nepamatuji, tuším, že je tam scéna s autobusem, jak někomu utrhne hlavu a tu si dá na krk..Vím, že to píši hrozně, ale kdyby někdo věděl, tak díky 😀

 16. Kláro Jepers Crepers je už i trojka

 17. Nejlepší horory byli v 80-90 letech jako například Pátek 13teho,lesní duch,hory mají oči atd.Dnes to stojí uplně za h…. .

 18. nejstrasidelnejsi horrory:kruh 1,psycho.vymitac dabla,navrat ozivlych mrtvol,zaklinac,top je v moci dabla podle skutecne udalosti.u toho jsem se fakt bal.

 19. at vejde ten pravy. mucednici ty docela jdou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.