Nejlepší komedie 2011

Rok se sešel s rokem a je načase vytvořit další žebříček nejlepších komediálních filmů za uplynulý rok 2011. Pokud Vám některé filmy chybí, a myslíte si, že by v seznamu měly být, napište je do diskuze! Na konci článku se nachází odkaz ke stažení.

Komedie 2011:
1 – Půlnoc v Paříži – Romantická komedie o zamilovaném páru, který přijíždí do Paříže. Oba dva mají mírně rozlišné představy o budoucím životu. Gil (nevýznamný spisovatel) by chtěl v Paříži zůstat.

2 – Bláznivá, zatracená láska – Tato hvězdná komedie s parádním hereckým obsazením nemůže chybět v žebříčku.

3 – Muži v naději – Třetí pozice patří české komedii Muži v naději. Jiří Macháček nachází ztracené mužství a stává se z něj kanec za asistence Bolka Polívky.

4 – Paul – Sci-fi komedie o 2 nejlepších kamarádech, kteří se vydají napříč Amerikou a navštíví nejvýznamnější místa spojená s výskytem UFO. Na jednoho prazvláštního mimozemšťana narazí a šílenství může začít.

5 – Šéfové na zabití – Rovněž nesnášíte svého šéfa? Nick, Dale a Kurt by ty své nejradši zabili.

6 – Johnny English se vrací – Rowan Atkinson se opět ocitne v roli tajného agenta. Nutno podotknout, že 2. díl je rozhodně podařenější, než ten z roku 2003.

7 – Kamarád taky rád – Dva mladí lidé, Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis), se seznámili díky práci. Oba dva jsou unaveni neúspěšnými vztahy, a tak se rozhodnou uzavřít dohodu o bezstarostném sexu. Žádné city, pouze sex! Film je hodně podobný romantické komedii (Hlavně nezávažně).

8 – Pařba v Bangkoku – Další rozlučka se svobodou, ale tentokrát v nebezpečném Bangkoku, kde se žení Stu. Vše je vyhrocenější. Stu si nechá potetovat obličej. Phil bude postřelen a Alan si oholí hlavu.

9 – Zkus mě rozesmát – Adam Sandler dříve točil filmy jak na běžícím pásu, ale většina z nich postrádala kvalitu. Zkus mě rozesmát je parádní romantická komedie, u které se zasmějete.

10 – Zelený sršeň – Rozmazlený syn milionáře si hraje na hrdinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.