Nejstahovanější filmy na HellSpy [září 2012]

Jaké filmy se těší největšímu zájmu českých diváků? Zde máte seznam 10 nejstahovanějších souborů pro září 2012.

1, Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka – Česká komedie z fotbalového prostředí. Děj se odehrává v časové lince před seriálem.

2, Tranzit – Akční drama o nedobře fungující rodině, která si své problémy chtěla dát dohromady na dovolené. Bohužel byli na nesprávném místě v nesprávný čas. Mafiánský gang propašuje miliónový lup přes policejní kontrolu díky jejich zavazadlům. Boj o život může začít.

3, Sněhurka a lovec – Americký velkofilm vycházející ze slavné pohádkové knížky. V hlavních rolích Kristen Stewart, Charlize Theron (čarodějnice) a Chris Hemsworth (lovec). Tento film má zajímavou bulvární šmouhu. James Newton Howard (1971) a Kristen Stewart (1990) se spolu při natáčení vyspali. Jsem zvědavý, jak spolu Kristen a Robert Pattinson ukočírují mediální kolotoč před premiérou Twilight sága: Rozbřesk – 2. část. Každopádně na rok 2013 je naplánována premiéra 2. dílu Sněhurky a Lovce (Snow White and the Huntsman 2). Opět pod taktovkou „štastně“ ženatého režiséra
Rupert Sanders.

4, Diktátor – Bláznivá komedie o posledním typickém diktátorovi jménem Aladin (Sacha Baron Cohen). Diktátor je oproti Boratovi a Brunovi mírné zklamání. Scéna ve vyhlídkovém vrtulníku mě však dokonale rozsekala. Ke shlédnutí zde.

5, Líbáš jako ďábel – Komedie režisérky Marie Poledňákové. Volné pokrčování filmu Líbáš jako Bůh (2009). Podle filmových kritiků o něco vydařenější.

6, Klip – Klip je surové drama, které ukazuje život mladých lidí v současném Srbsku. Drogy, alkohol, sex a násilí. Nemá to moc daleko od porna. Trailer zde.

6, Jak porodit a nezbláznit se – Romantická komedie o pěti párech a jejich začátcích v roli otců a matek. Trailer zde.

7, Signál

8, Prometheus – Nevím, kde se stala chyba, ale Ridley Scott a jeho Prometheus nebyl tak dobrý, jak všichni očekávali :-).

9, Barbie – Princezna a zpěvačkaMéďa – Super komedie o mluvícím medvídkovi Tedovi. Trailer zde.

Všechny filmy najdete ke stažení na stránkách pod tímto odkazem.

1 komentář na „Nejstahovanější filmy na HellSpy [září 2012]“

  1. Klip je hodně drsná podívaná. Docela jsem se divil, co všechno tvůrci filmu ukázali. Nevíte někdo jak se jmenuje hlavní herečka? Moc se mi líbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.