Nespoutaný Django stáhnout

26.12.2012

Na jaký film se těším nejvíce v novém roce 2013? Ano, všichni jsme přežili neuskutečněný konec světa. Se 100% jistotou to bude velkolepá novinka aka megafilm režiséra Quentin Tarantino. Nespoutaný Django (Divoký Django) nám odvypráví příběh o černém otrokovi jménem Django, jenž v období před Občanskou válkou nezažívá zrovna nejšťastnější okamžiky svého života. Dře jako vůl, je bičován jako zloděj a nedobrovolné opuštění milované manželky mu stále leží v žaludku. Na druhé straně příběhu sedí profesionální lovec zločinců Dr. Schultz (Christoph Waltz). Djanga osvobodí z pekla pod podmínkou, že mu pomůže najít a dopadnout bratry Brittlovi.

Nespoutaný Django

Příběh je napínavý a natočen tak, jak to umí jen Quentin Tarantino. Ačkoliv nepatřím k vášnivým stahovačům westernových filmů, tenhle je suprový. V hlavních rolích Christoph Waltz, Jamie Foxx, Leonardo DiCaprio a Samuel L. Jackson. Premiéra 17.01.2013. Ke stažení od 20.01.2013.

Nespoutaný Django (Django Unchained) (165 min)

Vybrané novinky posíláme na email zdarma. Stačí se přihlásit do filmového klubu. Registrace zde. Jako bonus získáte heslo pro přístup do speciální online sekce a rovněž můžete každý měsíc vyhrát soutěž o kredity na stahování filmů v hodnotě 32 000 MB.

Tvůj názor