Nic nás nerozdělí

Silný příběh filmu Nic nás nerozdělí chytne za pačesy a nepustí. Akční thriller, natočený podle skutečných událostí, se vrací k ničivé vlně Tsunami, která v roce 2004 postihla jihovýchodní pobřeží Asie. Ani se mi nechce věřit, že už to bude 9 let. Ten čas letí.

Henry, Maria a 3 synové tráví spokojenou dovolenou v hotelovém komplexu, když je smete obrovská síla oceánu a rozdělí. Zázrakem přežijí, ale každý z nich skončí na úplně jiném místě. Frustrace z marného hledání v kupce pekla může začít.

Nic nás nerozdělí

Premiéra Nic nás nerozdělí 31.01.2013. V hlavních rolích Naomi Watts a Ewan McGregor. Film nevychází z pouhé události, ale ze skutečného příběhu jedné rodiny. Na první premiéře v Torontu se protagonisté se svými protějšky střetli.

Nic nás nerozdělí online s titulky (122 min)

4 komentáře na „Nic nás nerozdělí“

  1. Na film se určitě podívám. Na csfd má přes 85 %, takže to nebude kravina.

  2. super film dlouho jsem lepší neviděla,připravte si kapesníky……

  3. Úžasný film. Souhlasím s Lenkou, připravte si kapesníky, kterých bude určitě potřeba. Kravina to rozhodně není, stojí za to, se na tento film podívat… Smutný příběh, napínavé dění, pomoc druhým i ve vašem zlém stavu.

  4. opravdu úžasný film,chtěla bych se na něho podívat ještě jednou,ale nevím jestli najdu odvahu-celý jsem ho probrečela,silný příběh,dobré herecké výkony….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.