Pot a krev ke stažení

Po shlédnutí akčního filmu Pot a krev se jen stěží věří prohlášení režiséra Michael Bay, který tvrdí, že tato šílená zápletka vznikla podle skutečné události, ale to předbíhám :-).

Daniel Lugo pracuje jako trenér v posilovně. Pomáhá svým klientům a ve volných chvílích nepřestává myslet na snadné zbohatnutí. To co nemá v hlavě, má napumpováno ve svalech. Místo, aby pro zbohatnutí začal skutečně něco dělat, raději navštěvuje motivační přednášky a nechává se unášet na vlně, že si od života zaslouží daleko víc.

Daniel má plán na zbohatnutí, do kterého zasvětí další 2 kumpány. Adriana, maník zničený steroidy, a právě propuštěného vězně Paula. Asi si říkáte, co za inteligentní plán Daniel vymyslel. Hodlá unést jednoho bohatého klienta z posilovny. Vše má promyšlené, viděl to přeci ve filmu, a tak to musí fungovat. Ačkoliv obchodník Victor nepatří k nejsvatějším a zbohatl hlavně na utrpení druhých. Únos si asi nezaslouží.

Na první pohled jednoduchá akce se zvrtne díky hlouposti hlavních protagonistů. Následuje série vtipných událostí a pokusů. Nakonec však uneseného Victora připraví o značný majetek. Konečně se Daniel dočkal vytouženého bohatství. Ale co msta Victora?

Pot a krev

Žánr: Akční komedie
Délka: 129 min
Premiéra online: 8.8.2013
Další názvy: Pain and Gain, Pot a krv
Hrají: Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris

Pot a krev trailer (0:45)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.