Romantická komedie Pan Dokonalý

Pan Dokonalý je název nové romantická komedie s mnoha dobře zvládnutými akčními sekvencemi. Oficiální premiéra 14. 7. 2016. V hlavních rolích se představí Anna Kendrick a Sam Rockwell.

Martha se právě rozešla se svým dlouholetým přítelem. To si tahle sedíte na gauči, čučíte na televizi a do bytu vtrhne Váš miláček. Bohužel se vášnivě líbí s úplně cizí ženou. Nehledí doleva ani doprava a vy v ten okamžik nevíte co dělat. Martha po něm hodí botou a práskne dveřmi. Rozchod je bolestivý a nový partner musí být lepší, přímo dokonalý, aby k podobné situaci už nikdy nedošlo! Hledání pana dokonalého může začít.

Film Pan Dokonalý

Při nakupování potravin potká sympatického muže a dá si s ním schůzku. Jak dny plynou a láska vzkvétá, Martha je kontaktována tajnou službou a informována o faktu, že její životní partner má jednu podstatnou vadu. Doposavad se živil jako nájemný vrah pro nebezpečný gang. Lásce nejde poroučet a Pan Pravý se navíc polepšil. Už nevraždí na zakázku, ale místo toho odstraňuje, kteří si vraždu vyžádali. Proč? Protože vražda je špatná věc! Mafiáni nejsou s počínáním osvíceného hrdiny spokojení a těžce ho pronásledují.

Plány Marthy na totální reformaci musí jít stranou a často se stává užitečnou pomocnicí při likvidaci záporáků.

Ke stažení na Hellspy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.