Strašidelný horor Insidious 2 ke stažení

Druhá polovina roku je na kvalitní hororové filmy velice štědrá. Nejprve jsem tu měli V zajetí démonů a dnes se podíváme na hrůzostrašné pokračování Insidious 2. Režie se opět ujal James Wan. Tenhle chlapík z Malajsie prostě horory umí a je docela úsměvné, že v letošním žebříku nejlepších hororových filmů má hned 2 kandidáty a oba dva jsou na prvních pozicích (V zajetí démonů a Insidious 2)

Lekli jste se?

Insidious 2 gif

Příběh začíná roku 1986. Malý bezbranný chlapec jménem Josh Lambert je terorizován podivnými vidinami staré ženské. Viz. gif. Matka Lorraine si proto do bytu pozve 2 odborníky na paranormální jevy. Carla a Elise. Právě Elise bude ne/hrát v budoucnosti velkou roli. Po provedení hypnózy se ukáže, že malý Josh disponuje vlastnostmi astrální projekce. Bohužel jich lze lehce zneužít a nějaký bubák se o to usilovně pokouší. Carl a Elise nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout, což je v daném okamžiku jediné schůdné řešení.

O 25 let později je Elise v bytě Joshe za prapodivných okolnostech zavražděná. Hlavním podezřelým se okamžitě stává Josh. S dětmi a manželkou odjíždí k matce Lorraine, kde se na scénu vyrojí stařena a s ní i smrt.

Žánr: Horor
Délka: 108 min
Do kin uvádí: Falcon
Premiéra online: 14.11.2013
Další názvy: Insidious: Chapter 2, Insidious: Kapitola 2
Režisér: James Wan
Hrají: Rose Byrne, Patrick Wilson, Lin Shaye, Ty Simpkins a další

Trailer s českými titulky na Insidious 2

Download tlačítko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.