Transformers 3 online

Téměř vysněné datum 30.6.2011, kdy má v českých a slovenských kinech premiéru letní blockbuster Transformers 3, se nezadržitelně blíží. Třetí díl akční epopeje nese název Temná strana Měsíce. Hned v úvodu filmu se dozvídáme proč.

Při prvním letu na Měsíc objevuje posádka vesmírné lodi Apollo 11 ztroskotanou loď zlých Deceptikonů. O tomto tajemství se však vláda nepodělila se svými spolubojovníky (Autoboty). Díky tomu se vytvoří docela zbytečná hádka, kdy Autoboti odchází.

Pro všechny obdivovatele herečky Megan Fox máme špatnou zprávu. Byla nahrazena! A to hned z několika důvodů. Otevřený dopis od štábu + její nevybíravé chování vůči režisérovi. Co naplat, Sam (LaBeouf) se zamiluje do jiné kočičky (Rosie Huntington – Whiteley) :-), na kterou vyloženě nemá.

Ať již patříte k milovníkům, nebo naopak haterům. Transformers 3 musíte shlédnout.

Transformers 3 online

Ke stažení na Hellspy již brzy!

7 komentářů na „Transformers 3 online“

  1. Tak se nám na torrent sítích objevila první verze Transformers 3 ke stažení. Prozatím se jedná o nepěkný CAM (záznam z kina), který nedosahuje valných kvalit.

  2. CAM (kinorip) je pěkně na nic – co se týká kvality – jen se podíváte a žádnej požitek z toho nemáte. To už je lepší si koupit lístky, nebo originál film. „Kdo si počká ten se dočká“ a stáhne si to později, jako já. 🙂

  3. Jardo kde si ho stáhnul ?díky

  4. a kdy mam stahnout aby byl kvalitni film,ja mam ale blbe stazeni dik 🙂

  5. Až bude v názvu filmu R5, nebo DVD RIP. Pokud je tam CAM, nebo TS, tak určitě nestahovat. Pokud tam není uvedeno nic, tak taky nestahovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.