Twilight sága: Rozbřesk – 1. část online

01.10.2011

Po úvodní upoutávce na Rozbřesk se na řadu dostal skutečný, plnohodnotný trailer. Je v něm zachycena nádherná svatba Belly a Edwarda. Jak je vidno, Jacob se na svatbě nakonec taky ukáže, aby se rozloučil. Následuje svatební cesta, kde Bella otěhotní. Zde začínají problémy! Nenarozený upír ničí novopečenou maminu zevnitř a upír-vědma nevidí budoucnost vůbec růžově. Do již tak komplikované situace se vkládá Jacob se svou partičkou vlků. Twilight sága: Rozbřesk – 1. část bude ke stažení zdarma po premiéře filmu (17.11.2011).

Nový trailer na Rozbřesk

Bella a Edward v luxusním pokoji na svatební cestě

Vybrané novinky posíláme na email zdarma. Stačí se přihlásit do filmového klubu. Registrace zde. Jako bonus získáte heslo pro přístup do speciální online sekce a rovněž můžete každý měsíc vyhrát soutěž o kredity na stahování filmů v hodnotě 32 000 MB.

Diskuze

 1. Monika

  Viděla jsem všchny díly,je to prostě supéér 😉 první díl byl,ale ze všech prostě nejlepší.Ale jinak ostatní díly jsou prostě perfect.A kdo říká,že Jackob je hnusnej,tak se mýlí,a pořídí si pořádný brejle… nebo je to velice hezkej kluk…Ale musí to být pěkná dřina ty filmy natočit,triky a to všechno…je to něco úžasného :-)Jinak se už hrozně moc těším na druhou část,první se mi strašně moc líbila,teď už jenom čekat na druhou část.. 😀

 2. verca

  ahoj strasne moc vas miluju a chtela bich aby sme se nekdy potkali nebo si me pridali na facebooku jsem tam veronika karchnakova a videla jsem vase vsechny dili jenom mi schazi twilight saga rozbresk cas 2 jinak mam uplne vsehcny dili tak ahoj a pridejte si me na facebooku.

 3. Kristýna

  ahoj lidi já sem někde četla že bude víc dílů po rozbřesku film twilight sága prostě miluju kdyby ste viděli můj pokoj ja tady mam všechno je z twilight sága hlavně plakaty už je nemam kam dávat abych pravdu řekla ja mam rada jackoba i edwarda já ten film prostě žeru

 4. sara w

  je to hezkí moc ale zajímalobimě kdy vijde 2 čast mam všechny dýli a všechny semi líbí a moc už sem je viděla asi 100+

 5. lucka

  nejlepší díl je twing saga a rozbřezk moc se mi líbí

 6. Tom

  http://filmy.serialstv.com/twilight-saga-rozbresk-2-cast-ke-stazeni-zdarma-jiz-brzy

  Poslední díl za chvíli ke stažení zdarma!

 7. terka

  je Edward hezkej

 8. simca

  sory ale vy vsichni ste kreteni ani nevite jak to skonci HNUPOVE

Tvůj názor